Fast Kwarc
FAST KWARC jest akrylową farbą strukturalną przeznaczoną do wykonywania warstw dekoracyjnych na tynkach cementowych, cementowo-wapiennych, a także na podłożach wykonanych z betonu, cegły, gipsu, płyt gipsowo-kartonowych i azbestowo-cementowych. Stosowana również jako warstwa gruntująca w systemie dociepleń garaży FAST W-G. Dostępna jako wewnętrzn--zewnętrza.
FAST KWARC jest dobrze kryjącą, akrylową farbą strukturalną z drobnym ziarnem kwarcowym, trwałą i odporną na uderzenia. Łatwa w nakładaniu, koryguje drobne nierówności tworząc doskonale utwardzoną powłokę. Jest paroprzepuszczalna i hydrofobowa. Możliwość kolorowania w bogatej palecie FAST COLOR SYSTEM. Zawiera środki eliminujące rozwój alg i grzybów na powierzchni pokrytej farbą (dot. odmiany wew.-zew.)
Fast Kwarc S
FAST KWARC S jest silikatową farbą strukturalną przeznaczoną do wykonywania warstw dekoracyjnych na tynkach cementowych, cementowo-wapiennych, a także na podłożach wykonanych z betonu, cegły, gipsu, płyt gipsowo-kartonowych i azbestowo-cementowych. Stosowana również jako warstwa wykończeniowa w systemie dociepleń garaży FAST WG-S.
FAST KWARC S jest dobrze kryjącą, silikatową farbą strukturalną z drobnym ziarnem kwarcowym, trwałą i odporną na uderzenia. Łatwa w nakładaniu, koryguje drobne nierówności tworząc doskonale utwardzoną powłokę. Jest paroprzepuszczalna i hydrofobowa. Możliwość kolorowania w bogatej palecie FAST COLOR SYSTEM. Zawiera środki eliminujące rozwój alg i grzybów na powierzchni pokrytej farbą.