Fast Decor Retro
FAST DECOR RETRO jest to akrylowa, wewnętrzna farba strukturalna w postaci masy dekoracyjnej zawierająca drobiny kwarcu. Przeznaczona jest do nadawania ścianom struktur imitujących stare tynki szlachetne, kamienie, piaskowiec oraz inne wzory o grubej i porowatej strukturze. Dzięki swoim właściwościom umożliwia uzyskanie faktur, zależnych jedynie od inwencji użytkownika. W połączeniu z możliwościami, jakie daje FAST DECOR BEJCA, podkreślająca strukturę powierzchni, tworzy szlachetne i eleganckie powłoki dekoracyjne w szerokiej gamie kolorystycznej. Masa dekoracyjna FAST DECOR RETRO pozwala na nieograniczoną kreatywność w zdobieniu wnętrz i tworzeniu ich nastroju.
FAST DECOR RETRO jest ekologiczną i łatwą w modelowaniu farbą strukturalną. Po całkowitym związaniu odporną na uszkodzenia mechaniczne.
Fast Decor Modern
FAST DECOR MODERN jest to akrylowa, drobno wypełniona wewnętrzna farba strukturalna w postaci masy dekoracyjnej. Przeznaczona jest do nadawania ścianom indywidualnej struktury, poprzez ręczne modelowanie. Nieskończona ilość możliwych do uzyskania faktur, zależna jest jedynie od inwencji użytkownika. W połączeniu z możliwościami, jakie daje FAST DECOR BEJCA, podkreślająca strukturę powierzchni, tworzy szlachetne i eleganckie powłoki dekoracyjne w szerokiej gamie kolorystycznej. Masa dekoracyjna FAST DECOR MODERN pozwala na nieograniczoną kreatywność w zdobieniu wnętrz i tworzeniu ich nastroju.
FAST DECOR MODERN jest ekologiczną i łatwą w modelowaniu farbą strukturalną. Po całkowitym związaniu odporną na uszkodzenia mechaniczne.
Fast Decor Bejca
Akrylowa farba transparentna, do wnętrz. Zaprojektowana do tworzenia różnorodnych efektów wizualnych. Szczególnie polecana przy wykańczaniu ozdobnych faktur wykonanych przy pomocy masy dekoracyjnej FAST DECOR MODERN i RETRO. FAST DECOR BEJCA uwypukla i podkreśla fakturę podłoża, na którym jest nakładana, gromadząc się we wgłębieniach sprawia, że kolor w tych miejscach jest o wiele intensywniejszy. Dzięki swojej transparentności farba ta nadaje się również do tworzenia wielobarwnych efektów wizualnych ( efekt światło - cień, przenikanie barw ) podkreślających charakter wnętrza. FAST DECOR BEJCA dostępna jest w 14 kolorach.
Produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na szorowanie i nieagresywne środki czystości po 28 dniach. Jest transparentny i przyjazna środowisku naturalnemu.
Fast Decor Grunt
FAST DECOR GRUNT jest to farba gruntująca wewnętrzna służy do gruntowania ścian i podłoży pod różnorodne dekoracje. Wyrównuje nierównomierną chłonność takich podłoży jak beton, tynk gipsowy, cementowy i cementowo wapienny. Dzięki specjalnej recepturze znacząco poprawia przyczepność powierzchni jak również kryje i wyrównuje barwę podłoży wykonanych z różnych materiałów.
Wodorozcieńczalny, grunt penetrujący, kryjący i wyrównujący barwę, znacząco poprawia przyczepność.